piątek, 18 października 2013

Nacja Wampirów w Rumunii!

O Nacji Wampirów (Vampyre Nation USA 2012) nie słyszałem przed obejrzeniem filmu. Trzeba jednak przyznać, że ogląda się całkiem sympatycznie.

Oczywiście ani to nic odkrywczego, ani zaskakującego ani tym bardziej strasznego. A najstraszniejsze wampiry wcale nie są straszne, a nawet żenujące. Ale te niespełna 1,5 godziny filmu mija błyskawicznie. Reżyserem filmu jest Todor Chapkanov (Jadowity wróg, Miasto widmo, Thor: Młot Bogów, Potworny wilk, Miami Magma, Mordercza pogoda), a scenariusz napisał Rafael Jordan (Jadowity wróg, Thor: Młot Bogów,  Zaginiona kolonia, Yeti: zabójcza stopa, Błyskawiczna śmierć, Zagłada planety Ziemia, Złodzieje gwiazd, Wybuch). Akcja filmu dzieje się w Bukareszcie. wampiry i ludzie żyją przez pewien czas wspólnie, później jednak zostają zamknięci w getcie, w mieście pojawiają się zabójcy wampirów, a później zmutowane wampiry, które zabijają i jednych i drugich.
Ludzie muszą stanąć w jednym szeregu z wampirami! Rozpoczyna się walka o przyszłość jednych i drugich!

2 komentarze:

Mirosław Stosłów pisze...

Skoro ogląda się sympatycznie, może kiedyś oblukam, choć na sam dźwięk słowa wampir robi mi się już powoli niedobrze... ;-)

Dominik Panek pisze...

Ale to raczej jak naprawdę nie będziesz miał co oglądać 8-)

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga