środa, 11 listopada 2015

The Diabolical czyli Obcy w Twoim domu

Muszę przyznać, że przez kilkadziesiąt minut oglądałem ten film z prawdziwą przyjemnością, ba nawet pojawiał się dreszczy (w momentach co prawda oczywistych - ale jednak). Jednak kiedy okazało się, że dom naszych bohaterów nawiedzają nie duchy, a ... straciłem serce do Diabolicznego prześladowcy (The Diabolical USA 2015).

Naszych bohaterów poznajemy w ich domu. Dom jak to dom w amerykańskich filmach - wiecie - wielki. Mieszka w nim samotna matka z dziećmi. Muszą jednak opuścić dom, dostają ofertę sprzedaży - co jednak kiedy nie mogą! Kiedy dzieci wychodzą z domu coś się z nimi dzieje. W domu też zaczyna pojawiać się tajemnicza postać i dziać dziwne rzeczy. Kto czyha na naszych bohaterów? Zwykle pewnie bym napisał - zobaczcie sami.
Teraz jednak bez problemu napiszę Wam, że to wysłannik z przyszłości... Straszny gniot...


Film wyreżyserował Alistair Legranad (debiutant?), któremu w pisaniu scenariusza pomagał (także debiutant?) Luke Harvis. Nie lepiej było Panowie zasadzić trochę drzew?

Wśród aktorów możemy zobaczyć m.in. Ali Larter (znana m.in. z Oszukać przeznaczenie, Oszukać przeznaczenie 2Resident Evil, Resident Evil: Afterlife, Resident Evil: Zagłada, Herosi, Dom na przeklętym wzgórzu), Marka Stegera (Jestem Legendą, Nadprzyrodzony pakt, Nienarodzony, Heroes, Faceci w czerni II) czy Laurę Margolis (Pragnienie ciszy, Nieznajomi)

 

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga