niedziela, 6 grudnia 2020

Splat! Film Fest 2020: Moje serce bije tylko, gdy mu każesz

Tym razem się wynudziłem. Film "Moje serce bije tylko, gdy mu każesz" (My Heart Can't Beat Unless You Tell It To USA 2020), opowieść o rodzeństwie, które dla chorego brata zdobywa krew, nie trafił do mnie kompletnie. Odradzam oglądanie, w programie Splat! Film Fest 2020 znajdziecie na pewno wiele bardziej atrakcyjnych propozycji. 

Z filmu nie dowiadujemy się dlaczego Thomas (Owen Campbell) musi pić krew, ale zapewne jest wampirem, bo źle też reaguje na światło dzienne. Jego brat Dwight (Patrick Fugit - Outcast, Horsmen - Jeźdźcy apokalipsy, Atak morderczych mrówek, Martwe ptaki, Tamten świat samobójców, Asystent wampira) musi wyszukiwać ludzi, a następnie ich zabijać i zwozić do domu.

Tam jego siostra Jessie (Ingrid Sophie Schram) spuszcza krew... Dwight nie chce tego robić, w tajemnicy spotyka się z prostytutkę, której proponuje wyjazd... Jego siostra tymczasem wymaga pomocy rodzinie. Tymczasem Thomas szuka przyjaciół... Pewnego dnia Jessie zabija przyjaciółkę Dwighta... 

Niestety wszystko to nudne, wlokące się, bez zbytnich emocji... Film wyreżyserował (i scenariusz napisał) debiutujący Jonathan Cuartas.Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga