piątek, 11 grudnia 2020

Splat! Film Fest 2020: Mordercza cysta

WTF co to jest za film! Przypomina mi produkcje z lat 80., typu Blob zabójca. Tak jak sama nazwa wskazuje film "Mordercza cysta" (Cyst USA 2020) opowiada o cyście gigancie, która zabija w gabinecie kontrowersyjnego lekarza. Do oglądania tego filmu jest potrzebny silny żołądek! 

Doktor Guy (George Hardy - Troll 2, Street Team Massacre, House of Forbbiden Secrets, Ghost Shark 2, Goblin 2) i jego pielęgniarka Patricia (Eva Habermann - Leex, Leex: The Dark Zone, Goblin 2) zajmują się likwidacją cyst. Wiecie, to takie narośla z gęstym, białym płynem. Błeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Kiedy doktor Guy je usuwa rozbryzgują się na cały gabinet. Szalony lekarz pracuje nad specjalnym laserem, który pozwoli mu na łatwiejsze usuwanie cyst. Od lat nie może jednak zdobyć patentu. Kiedy jednak w gabinecie ma się pojawić (już po raz ostatni) komisja patentowa, dowiaduje się, że jego pielęgniarka odchodzi. Podczas pokazu lasera członkom komisji dochodzi do wypadku. Cysta mutuje i osiąga gigantyczne rozmiary. Zaczyna mordować ludzi, a gabinet lekarza zamyka się uniemożliwiając ucieczkę. 

Prawdziwy koszmar, już po pierwszych kilku scenach miałem dosyć filmu Tylere Russella, niebezpiecznie unosiło mi się wszystko w żołądku, no ale po chwili już człowiek się oswoił i oglądało się nawet, z pewną hmm perwersyjną przyjemnością, tę produkcję, która nie bez powodu znalazła się w kategorii WTF festiwalu Splat! Film Fest 2020.  Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga