środa, 16 czerwca 2021

Polecane komiksy: Chrononauci tom 2

W pierwszej części Chrononautów (czytaj recenzję) akcja toczyła się w przeszłości, tym razem Corbin Quinn i Danny Reilly wyruszają w przyszłość. Tymczasem tam, kryje się ktoś, kto może sterować ich decyzjami. 

Akcja Chrononautów 2 (Non Stop Comics 2021) toczy się kilka lat później, niż ta z pierwszej części. Dalej są bardzo nierozsądni, ale pomysłów im nie brakuje, jak sobie poradzić z podróżami w czasie i jeszcze mieć z tego fun. Jednak w przyszłości spotkają rywala, który okaże się bardzo trudnym przeciwnikiem, początkowo udającym zbawiciela świata.

Corbin i Danny muszą zdecydować, czy zabić małą autorkę bloga, która w przyszłości może się stać groźną dla świata nazistką.  I jeszcze jedno - czy zawsze można wrócić i naprawić to co się zepsuło? Czy to co zmieniamy w przeszłości ma duży wpływ na przyszłość? Sprawdźcie sami 8-)

Autorami komiksu są Mark Millar (Kick-Ass, Wojna domowa) i Eric Canete (DeadPool, Weapon). Bardzo dobre rysunki i dialogi, sporo poczucia humoru, nawiązania do idoli popkultury, naprawdę znów czyta się i ogląda z przyjemnością. 

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga