czwartek, 5 marca 2020

Uważaj Kiedy dzwoni nieznajomy!

Całkiem niezły film. Kiedy dzwoni nieznajomy (When a Stranger Calls USA 2006) miałem okazję przypomnieć sobie ostatnio, kiedy okazało się, że pokazuje go jeden z kanałów telewizyjnych. Może to nie do końca horror, ale na pewno niezły thriller.

Fabuła filmu Simona Westa (Lara Croft: Tomb Raider) jest prosta. Młoda dziewczyna zostaje wynajęta do opieki nad dziećmi, kiedy ich rodzice wybierają się na wieczorne spotkanie. Wszystko wydaje się okej, drzwi są zamknięte, alarm włączony, do momentu kiedy zaczyna dzwonić telefon, a nieznajomy mężczyzna (Tommy Flanagan - Obry kontra Predator, Strażnicy galaktyki vol. 2, Sin City - miasto grzechu, Braveheart, Gladiator) zaczyna ją straszyć.
Horrorowisko na Facebooku

Jill (Camilla Belle - Push, 10 tysięcy lat temu, Diablo, Zaginiony świat: Jurassic Park) początkowo traktuje to jako żart, jednak z telefonu na telefon jest coraz bardziej przerażona. Tym bardziej, że w wielkim domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a nieznajomy sugeruje jej żeby sprawdziła co u dzieci...

Horrorowisko na Twitterze

Twórcom (scenarzystą filmu jest Jake Wade Wall - Amusement, Autostopowicz, Śmiertelna gorączka 3, Clock Tower) udało się stworzyć niezły klimat w tym wielkim, tajemniczym domu, mieli niezłe pomysły więc film ogląda się z przyjemnością.  Zwłaszcza jak się mieszka w dużym domu... Więc lepiej nie oglądać samemu...Oglądaj nasz program telewizyjny - codziennie piszemy o horrorach, filmach katastroficznych i science fiction!

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga