sobota, 27 czerwca 2020

Uważaj na Grzechotnika!

Jeżeli ktoś przegapił na Netflixie horror "Grzechotnik" (Rattlesnake USA 2019) to może spokojnie nadrobić. Nie jest to jakaś wybitna produkcja, ale też nie czujesz chęci do wyłączenia w trakcie seansu. 

Film opowiada o młodej kobiecie, samotnej matce Katrinie (Carmen Ejogo - Noc oczyszczenia: Anarchia, To przychodzi po zmroku, Obcy: przymierze, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindenwalda) podróżującej w poszukiwaniu nowego życia ze swoją córką Clarą (Apollonia Pratt). Kiedy zatrzymują się na pustkowiu, dziewczynka zostaje ugryziona przez grzechotnika.
W samochodzie nie ma benzyny, a telefon nie ma zasięgu. Sytuacja staje się dramatyczna. Tajemnicza kobieta ratuje dziewczynkę, jednak w zamian żąda innej "duszy". Katrine ma na jej znalezienie czas do zachodu słońca... Inaczej jej córka umrze. Rozpoczyna się dramatyczna walka... Film ogląda się całkiem nieźle, chociaż do historii kina grozy on nie przejdzie. Ot jeden z dziesiątek tysięcy horrorów, które można zobaczyć, ale można też sobie spokojnie odpuścić, jeśli ma się coś innego do obejrzenia.

Film wyreżyserował i napisał scenariusz Zak Hildtich (1922, Transmission, These final hours).


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga