czwartek, 15 lutego 2024

Familijny film sensacyjny: Plan wycieczki

Plan wycieczki (The Family Plan USA 2023) to fajna, niemal familijna komedia sensacyjna dostępny na platformie Apple TV. Mark Wahlberg gra w niej rządowego zabójcę, który przed swoimi dawnymi wspólnikami ukrywa się udając ciapowatego sprzedawcę samochodów...

I być może Danowi Morganowi udałoby się przeżyć spokojnie resztę życia, gdyby nie pechowe zdjęcie w parku rozrywki. Mężczyzna nigdy nie pozwolił sobie zrobić fotki i wrzucić na portale społecznościowe, a tu banda łobuzów zarejestrowała jego namiętny pocałunek z żoną i szybko zamieściła gdzieś w sieci. Oczywiście ta była monitorowana przez dawnych kompanów i za Danem ruszyła grupa zabójców.

Byłemu kilerowi nie pozostało nic innego, jak spakować dwójkę dzieciaków, żonę i ruszyć na drugą stronę USA, by uzyskać fałszywe dokumenty i uciec gdzieś daleko... Niestety, jak się domyślacie, nie będzie to takie proste. Ale kto miałby nie dać rady jak Mark Wahlberg!?

Film sprawnie nakręcony, czas szybko mija, a zabawa jest przednia. Mogę więc Wam polecić jeżeli nie macie czegoś ciekawszego na oku! 


 

 

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga