poniedziałek, 29 czerwca 2020

The Stranger. Kolejny serial na podstawie Cobena

Harlana Cobena czyta się bardzo dobrze, lubię jego książki od wielu lat. Teraz polubiłem oglądać seriale na podstawie jego powieści. I po obejrzeniu The Stranger (Wielka Brytania 2020) czekam na kolejne.

Ten serial powstał na podstawie książki Cobena "The Stranger" z 2015 roku. Mieszkający w małym miasteczku brytyjski prawnik Adam Price (Richard Armitage - trylogia Hobbit, Kapitan Ameryka: pierwsze starcie, Gwiezdne wojny: mroczne widmo, serial Hannibal, Epicentrum), podczas zawodów sportowych swojego syna, dowiaduje się od tajemniczej nieznajomej (Hannah John-Kamen - Player One, Ant Man i Osa, Tomb Raider, Gwiezdne wojny: przebudzenie mocy, Czarne lustro), że jego żona Corinne (Dervla Kirwan - Entity, Nieznajomi, Psychopata) udawała przed nim przed laty ciążę zakończoną rzekomym poronieniem.
Kobieta znika i prosi by dał jej trochę czasu na wyjaśnieni spraw. Tymczasem okazuje się, że w miasteczku nie tylko małżeństwo Price ma swoje tajemnice. Adam musi odnaleźć żonę i sprawdzić czy rzeczywiście jest zamieszana w kradzież pieniędzy z miejscowej drużyny piłkarskiej, w której jest skarbnikiem...

Jeżeli ktoś nie zna Cobena, może mu się formuła serialu nie spodobać. Ja czytam i lubię od lat więc takie mnożenie tajemnic mi się podoba. I Wam polecam, podobnie jak serial "W głębi lasu" i "Safe".

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga