czwartek, 26 grudnia 2019

Paranormalne doświadczenia sezon 2

Kolejny drugi sezon krótkich filmów o zjawiskach paranormalnych wyprodukowanych przez Netflix. Paranormalne doświadczenia (Haunted season 2 USA 2019) opowiadają sześć odrębnych historii, w których świadkowie i uczestnicy rzekomych zdarzeń dzielą się swoimi przeżyciami, często koszmarnymi. 


Niestety większość z tych opowieści, zrobionych w formie paradokumentu, przynudza. Najlepsza wydaje się ostatnia - "Przeklęty" (Born Cursed) opowiadająca o chłopcu, który jest nawiedzany przez Wisielca - koszmarną postać z upiornym uśmiechem. Jest też opowieść o nawiedzonym domu, koszmarnych przeżyciach z misji wojennej, dziwnej podopiecznej domu opieki społecznej. Spore wrażenie robi odcinek "Kult tortur", który opowiada o młodym geju, o którym pewna sekta mówi, że jest opętany przez gejowskiego demona.  

RECENZJA PIERWSZEGO SEZONU PARANORMALNYCH DOŚWIADCZEŃ

Oczywiście jeżeli ktoś się wkręci w te krótkie, liczące mniej niż pół godziny odcinki to mogą się mu spodobać. Ale obawiam się, że to będą nieliczne osoby. Ale z drugiej strony to fajny, krótki seans na dobranoc. Serię wyreżyserował kompletnie mi nieznany Jan Pavlacky


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga