wtorek, 6 listopada 2018

Iron Fist sezon 2. Zapewne ostatni...

Długo zwlekałem z obejrzeniem drugiego sezonu Iron Fista (USA 2018), obawiałem się rozczarowania. I niepotrzebnie. Kontynuacja przygód Danny'ego Randa (Finn Jones - Gra o tron, Droga bez powrotu 5, Deffenders, Śpiąca królewna: wyprawa, Iron Fist - sezon 1) bardzo mi się podobało. I aż żal, że sezonu trzeciego najpewniej nie będzie bo serial został skasowany przez Netflixa. 


Tym razem Danny i jego przyjaciółka Colleen Wing (Jessica Henwick - Gwiezdne wojny: przebudzenie mocy, Gra o Tron, Defenders, Spirit Warriors) muszą walczyć z bratem Iron Fista z K'un-Lun - Davosem (Sacha Dhawan - 1000 lat po ziemi, Odrzucona, Otchłań) i swoją siostrą  - Joy Mechum (Jessica Struoup  - Bal Maturalny, Krwiożercze wampiry, Pozostawiona w ciemności, Wzgórza mają oczy 2). Collen i Dan próbują nie dopuścić do walk triad w Nowym Jorku. Nie wiedza, że ktoś inspiruje azjatyckich mafiosów do walki ze sobą. Ostatecznie Dany traci moc Iron Fista. Co zrobi żeby ją odzyskać? Czy chce ją odzyskać?! I jaka jest rola w tej historii tajemniczej Mary Walker (Alice Eve - Kruk- Zagadka zbrodni, Faceci w czerni 3,  W ciemności. Star Trek, Czarne lustro)

Drugi sezon Iron Fista liczy 10 odcinków. W październiku Netflix i Marvel ogłosiły, że kolejnego sezonu Iron Fista nie będzie...
Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga