czwartek, 28 kwietnia 2022

Kolejny nawiedzony dom: Dziewczyna z trzeciego piętra

Dziewczyna z trzeciego piętra (Girl on the Third Floor USA 2019) to kolejny film o nawiedzonym domu. Nie wyróżniający się w zasadzie niczym od setek innych tego typu produkcji. Ogląda się całkiem nieźle, ale zapomina także błyskawicznie. 

Don Koch (C.M. Punk - Jakob's Wife, Wściekłość) to pracownik firmy ubezpieczeniowej, który zdefraudował pieniądze swoich klientów. Poszedł jednak na układ z organami ścigania i udało mu się uniknąć wieloletniego pobytu w więzieniu. Dodatkowo ma problem z ciężarną żoną Liz (Trieste Kelly Dunn - Banshee, Dziecko przyszłości), bo zdradził ją i musi zapracować sobie na odzyskanie zaufania. 

A z tym nie jest łatwo. Dlatego deklaruje się, że sam wyremontuje kupiony okazyjnie dom. Ale wiadomo jest jak to jest z okazyjnie wystawionymi do sprzedania domami! Muszą być nawiedzone. A przynajmniej ktoś w nich zamordował swoją rodzinę. Z tym domem jest nieco inaczej. Był w przeszłości domem publicznym, zlikwidowanym po śmierci kilkuletniej dziewczynki, córki jednej z prostytutek. Teraz po latach w domu pojawia się piękna kobieta Sarah (Sarah Brooks), której urokowi szybko ulega Don. Dodatkowo znów zaczyna pić alkohol, ma problemy z remontem domu, bo co rusz pojawiają się nowe problemy. No ale największy problem ma z demoniczną kobietą, która po krótkim romansie i odrzuceniu, postanawia się zemścić. 

Tak jak już napisałem. Typowy film o nawiedzonym domu, nieco obrzydliwy, kompletnie nie straszny. Lepiej chyba jednak zrezygnować i poszukać czegoś ciekawszego niż produkcja autorstwa Travisa Stevensa (Jakob's Wife).  

Moja ocena: 5/10


 

 

 


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga