czwartek, 14 maja 2020

Uważaj na Zabójczą plażę

Głupiutki horror, który można jednak obejrzeć o ile potraficie zapomnieć o seansie zaraz po jego zakończeniu. Do oglądania Zabójczej plaży (The Sand USA 2015) bym zdecydowanie nie namawiał, ale też jakoś szczególnie bym się nie angażował w odradzanie. No chyba, że wiedziałbym, że rozmówca oczekuje nowego Omenu czy Egzorcysty. 

Film opowiada o grupie młodzieży, która organizuje imprezkę na plaży. Ponieważ ma być ostro wcześniej zbierane są telefony komórkowe. W pewnym momencie uczestnicy imprezy znajdują jakiegoś dziwnego stwora, którego postanawiają wrzucić do ogniska.
Czy rzeczywiście się tak stało nie wiemy, ale następnego dnia część imprezowiczów znika, a pozostali z przerażeniem obserwują, że w piasku znajduje się coś co wciąga ludzi i ich zabija. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

Głupiutki, słabiutki, ale nie rozpaczliwie beznadziejny. Ma jeden plus - można zobaczyć film w reżyserii Isaaca Gabaeffa za darmo na YouTube. Scenariusz napisali: Alex Greenfield (O kok od zagłady, Meteor) i Ben Powell (Satanic).


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga