środa, 8 lipca 2020

Uważaj, Gdy zapada zmrok!

Całkiem niezły horror do obejrzenia wieczorem, kiedy nie ma się pod ręką nic lepszego. Gdy zapada zmrok (Darkness Falls Australia, USA 2003) opowiada o kobiecie, która zostaje zlinczowana w małym miasteczku i po 150 latach wraca by się zemścić na potomkach swoich oprawców. 

Tym razem poluje na małego chłopca. Może mu pomóc jedynie Kyle (Chaney Kley), któremu Zębowa wróżka ukazała się kilkanaście lat wcześniej. W opowieść o tajemniczej zjawie nikt nie wierzy... Oczywiście oglądając ten film myślicie sobie - widziałem to już wiele razy. , ale to jest podobnie jak z muzyką, lubimy zespoły, które podobnie grają. Czemu więc nam się nie mają podobać podobne filmy 8-)


Film wyreżyserował Jonathan Liebesman (Inwazja: Bitwa o Los Angeles, Rings, Dead Asleep, Wojownicze żółwie ninja, Teksańska Masakra piłą mechaniczną: początek, Pokój śmierci, Gniew tytanów), a scenariusz napisali: John Fasano (Uniwersalny żołnierz: powrót, Dzwonnik z Notre Dame, Megiddo) i Joe Harris (Tooth Fairy, Rzeź, Witchwise).


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga