środa, 28 października 2020

Ash kontra Martwe zło po raz trzeci!

Ash i spółka nie zwalniają tempa. W trzecim sezonie serialu Ash kontra Martwe Zło (Ash vs. Evil Dead USA 2018) znowu walczą ze złem i nie cofają się przed niczym by zwyciężyć!

Właściwie sezon trzeci tego serialu niczym nie różni się od poprzednich. Znowu Ash (Bruce Campbell - Martwe zło, Martwe zło 2, My name is Bruce, Spider Man 1 - 3, Mroki lasu, Kosmiczna apokalipsa, Głos w mózgu, Inwazja, Od zmierzchu do świtu 2, Ucieczka z L.A., Dark Ascension, Gabinet figur woskowych 2, Człowiek ciemności, Maniakalny glina 1-2, Zmierzch: wampiry w odwrocie, W środku lasu, Armia ciemności) i jego kompanii - Pablo (Ray SantiagoSuburban Gothic, Wyścig z czasem, Into the dark) i Kelly (Dana DeLorenzo) muszą walczyć ze złem, zmagać się z własną śmiercią i śmiercią swoich bliskich.

Przy okazji muszą dbać o sklep Asha, który nasz niezmordowany, seksistowski bohater reklamuje w telewizji oferując różne, bzdurne promocje. A dodatkowo jeszcze okazuje się, że Ash ma córkę Brandy (Arielle Carver-O'Neill - Przeznaczenie), którą musi bronić przed mrocznymi siłami! 

Dużo śmiechu, sporo żenady, a przy tym przyjazne, trwające niecałe 30 min. odcinki. Ja oglądałem w czasie ćwiczeń na orbitreku 8-) Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga