wtorek, 18 sierpnia 2020

Kolejna opowieść o X-Menach

Kolejnych X-Menów trudno już opisywać z emocjami. Solidne produkcje które ogląda się z przyjemnością gwarantują producenci cyklu. Tak też jest z X-Men: Mroczna Phoenix (Dark Phoenix USA 2019). 

Tym razem X-Meni muszą się zjednoczyć do walki z najgroźniejszym przeciwnikiem - jednym z nich. Niebezpieczeństwem staje się bowiem Dark Phoenix (Sophie Turner - Gra o tron, X-Men: Apocalypse, Maryy Shlley's Monster). I to właśnie o Jean Grey, która zyskała wyjątkowe moce Dark Phoenix za sprawą kosmicznych przybyszów, jest główną bohaterką ostatniej części sagi.
Po latach dowiaduje się, że profesor Charles Xavier (James McAvoy - GlassBasen, X-Men: Pierwsza klasa, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie , To: rozdział 2, Deadpool 2, X-Men: Apocalypse, Victor Frankenstein), który ją zwerbował do X-Menów ukrył przed nią ważną informację...


Film wyreżyserował i scenariusz napisał Simon Kinberg (X-Men: Ostatni bastion, Fantastyczna czwórka, Jumper, Star Wars: Rebelianci, X-Men:ApocalTypse, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie).


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga