czwartek, 4 marca 2021

Morze strachu: Uważajcie na stare łodzie

Akcja filmu toczącego się na szczerym morzu zawsze ma swój klimat. Tak jest właśnie z Morzem strachu (Mary USA 2019), który co prawda jest przeciętnym horrorem, ale ponieważ dotyczy załogi dużego jachtu płynącego na Bermudy, to ma swój smaczek. 

Jacht o nazwie Mary zostaje kupiony, w tajemnicy przed rodziną, przez Davida (Gary Oldman Mroczny Rycerz, Batman - początek, Księga Ocalenia, Nienarodzony, Harry Potter i Więzień Azkabanu, Piąty Element, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Pralnia, Zagubieni w kosmosie, Robocop, Beat The Devil, Ewolucja Planety Małp, Dracula), który pływa, jako kapitan na statkach swojego szefa.

Postanawia się jednak usamodzielnić, kiedy widzi opuszczony statek, stojący w porcie. Sarah (Emily Mortimer - Wyspa tajemnic, Relict, Spectral) - jego żona nie jest zadowolona, ale po odremontowaniu łodzi, cała rodzina (jeszcze dwie córki) wraz z przyjaciółmi wyrusza w próbny rejs. Niestety nie wiedzą, jaką mroczną tajemnice skrywa jacht...

Film wyreżyserował Michael Goi (American Horror Story: Hotel, American Horror Story: Freak Show, Królowa krzyku, Miasteczko, które się bało zmroku, American Horror Story: Sabat, Salem, American Horror Story: Asylum, American Horror Story), a scenariusz napisał Anthony Jaswinski (183 metry strachu, Satanic, Kristy, Zniknięcie na 7. ulicy, W głębi lasu).  Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga