piątek, 3 kwietnia 2020

Zagłodzeni ludzie walczą o jedzenie

Kino Świat VOD udostępniło na YouTube kilkadziesiąt filmów, m.in. sporo horrorów. Wczoraj miałem okazję nadrobić i zobaczyć film Zagłodzeni (Starve USA 2014). Okazał się całkiem niezły. 


Film Griffa Fursta (Rekin z bagien, Pogromcy wampirów Porażenie rekina, Rekin widmo, Rekin z bagien, Aleja Aligatorów, Plaga podziemnych pająków, Maskarada, Aligator 3 - Lake Placid, 100 Milionów BC, Uniwersalni żołnierze), ze scenariuszem Xandera Wolfa, opowiada o młodym, zdolnym rysowniku komiksów, Backu (Bobby Campo - Atomowy rekin, Oszukać przeznaczenie 4, Krzyk, Krwiożercze wampiry), który wraz z narzeczoną Candice (Mariah Bonner - Atomowy rekin, Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia, Maskarada) i bratem Jiminey'em (Dave Davis - Logan: Wolverine, Rekin Widmo, Smakosz 3, Wakacje z rekinami, Demonic, Dziecko z piekła rodem, W ukryciu, American Horror House, Bomb city) wybiera się do opuszczonego miasteczka na Florydzie, gdzie autor opowieści rysunkowych chce znaleźć natchnienie do nowego tytułu. Mają tam ginąć dzieci w tajemniczych zapadliskach. Zamiast jednak znaleźć natchnienie, młodzi ludzie wpadają w ręce zwyrodnialca, który głodzi uwięzionych ludzi każąc im się bić na śmierć i życie o posiłek. Zdesperowani ludzie szybko zmieniają się w zabójców.

Naiwny, podobny do Piły, ale wciągający film. Oczywiście ci co mają narzekać, że bezsensowny będą mieli rację. Oczywiście, że więzieni ludzie cały czas upominają się o jedzenie, a o wodę już nie. Oczywiście, że główni bohaterowie zachowali się głupio. Ale czy oni pierwsi? Nie wszędzie musi być logika i mądrość życiowa. Ważne żeby się fajnie oglądało. A ten film, z braku innych pozycji, można zobaczyć. Zwłaszcza, że jest dostępny za darmo.
Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga