wtorek, 1 stycznia 2019

Beznadziejny Rekin z bagien

Niestety Rekin z bagien (Swamp Shark USA 2011) to kolejny beznadziejny film o rekinach. Chyba muszę przestać na trochę oglądać produkcje z rekinami w głównej roli... Być może mam już po prostu przesyt tego typu horrorami. 

Tym razem, jak sam tytuł mówi, mamy do czynienia z rekinem grasującym na bagnach. A dokładnie w akwenie wodnym położonym w pobliżu małego, amerykańskiego miasteczka. Pytacie skąd się tam wziął? To ciekawe - kupił go miejscowy szeryf Watson (Robert Davi - Predator 2, Goonies, Under the dark, Sicilian Vampire, Meteor kontra Ziemia, Uczeń czarodzieja, Gwiezdne wrota: Atlantyda, Strażnik dusz, Maniakalny glina 2, 3). Handlarz dzikimi zwierzętami przywozi go, o dziwo, w cysternie.
Dochodzi jednak do wypadku i rekin wydostaje się z cysterny i wskakuje do jeziora zabijając przy okazji kilka osób, w tym samego handlarza. A później już rusza na polowanie...
Bandzie nieudaków z lokalnej restauracji udaje się, o dziwo, zabić go. Zdradzam Wam końcówkę, abyście się nie męczyli oglądaniem 8-)


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga