poniedziałek, 7 stycznia 2019

Nie otwieraj oczu nawet na chwilę!

Kolejny dobry film w ofercie Netflixa. Nie otwieraj oczu (Bird Box USA 2018) pobiło wszelkie rekordy oglądalności na tej platformie! W filmie można zobaczyć Sandrę Bullock i Johny Malkovicha. 

Oglądamy film po jakiejś postapokaliptycznej katastrofie. Na Ziemi pojawiło się coś, co sprawia, że ludzie, którzy to zobaczą popełniają samobójstwo. Główną bohaterką jest Malorie (Sandra Bullock - Grawitacja, Przeczucie, Dom nad jeziorem, Człowiek - demolka), która wychowuje dwoje dzieci - swojego syna i córkę koleżanki, która zabiła się po porodzie. Jedynym wyjściem na przetrwanie jest dotarcie do miejsca, które wskazał tajemniczy głos przez stację CB.
Aby tam dotrzeć trzeba jednak przepłynąć rwącą rzekę... Zadanie wydaje się niemożliwe, bo wszyscy muszą mieć zasłonięte oczy!

Naprawdę świetny film, mroczny klimat, fajny pomysł na scenariusz i dobre aktorstwo. W filmie, jako jednego z tych, którzy przeżyli możemy zobaczyć Johna Malkovicha (Transformers 3, Kroniki Mutantów, Beowulf, Eragon, Autostopem przez galaktykę, Cień wampira). Zdecydowanie polecam!Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga