wtorek, 5 marca 2019

Piraci z Karaibów u źródeł Fontanny Młodości

Kolejna część Piratów  (Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach; Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides USA 2011)  obejrzana. Wszystkie są bardzo fajne, ale nie bardzo się różnią od siebie. I trudno o następnej części napisać coś nowego. Oprócz zachęty do oglądania 8-) 

Tym razem słynny kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp - grał m.in. w Koszmarze z ulicy Wiązów, Edwardzie Nożycorękim, Freddy nie żyje, Fantastyczne zwierzęta: jak j znaleźć, Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodni Grindelwalda, Dziewiątych wrotach, Żonie astronauty, Jeźdźcu bez  głowy, Mrocznych cieniach, Z piekła rodem, cyklu Piraci z Karaibów, Sekretne okno, Sweeney'u Todd) poszukuje niezwykłej Fontanny Młodości.
Zresztą nie tylko On. Na swojej drodze spotyka piękną Angelicę (Penelope Cruz - Gothica) i okrutnego Czarnobrodego (Ian McShane - Przypadek 39,  Hellboy, Królewna Śnieżka i Łowca, Jack: Pogromca Olbrzymów, Ciemność rusza do boju, Babylon 5: Rzeka dusz). A dodatkowo jeszcze w rejs ruszyli Hiszpanie i Brytyjczycy, dowodzeni przez Barbarossę (Geoffrey Rush - Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata, Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły, Dom na przeklętym wzgórzu)

Jak zwykle dużo humoru, barwne przygody najsłynniejszego pirata. Nic tylko oglądać! Film wyreżyserował, nie wiadomo czemu, Rob Marshall (Tajemnica lasu), a scenariusz napisali: Terry Rossio  i Ted Elliott ( (Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły, Jeździec znikąd, Piraci z Karaibów: Na krańcu świata). 


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga