czwartek, 10 czerwca 2021

Polecane komiksy: Chrononauci tom 1

Bardzo fajny komiks Marka Millara i Seana Gordona Murph'yego. "Chrononauci" (Non Stop Comics  2017) opowiadają o dwóch naukowcach, którzy konstruują wehikuł czasu i rozpoczynają podróże w czasie. Podglądanie przeszłości rozpoczyna się jednak od satelity, który na żywo pokazuje wydarzenia z przeszłości, na przykład wojnę secesyjną. 

Główni bohaterowie to Corbin Quinn i Danny Reilly. Naukowcy wyruszają w przeszłość nie spodziewając się, jakie czekają ich niebezpieczeństwa, ale i przyjemności. Jeden z nich przenosi się w czasie z miejsca na miejsce poznając nowe kobiety i zarabiając wielkie pieniądze.

Zaprzyjaźnieni naukowcy wiedzą, że mogą na siebie zawsze liczyć, a pomaga im to, że zawsze mogą wrócić w czasie do tego samego miejsca, by naprawić popełnione błędy. 

Autorami komiksu są Mark Millar (Kick-Ass, Wojna domowa) i Sean Murphy (Przebudzenie, Amerykański wampir). Twórcy są w świetnej formie, bardzo dobre rysunki i dialogi, naprawdę czyta się i ogląda z przyjemnością). I co ważne można polubić bohaterów, a to nie zawsze się zdarza 8-)

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga