środa, 9 stycznia 2019

The Lodgers: Przeklęci w przeklętym domu

Stylowy, gotycki horror nie zrobił na mnie większego wrażenia. Obawiam się, że mam chyba lekki przesyt oglądania filmów, bo produkcji The Lodgers. Przeklęci (The Lodgers Irlandia 2018), który wydała firma Best Film niczego nie brakowało. 

Ogólne wrażenie - lekka nuda. Ale z drugiej strony miłośnikom horrorów z klimatem powinno się bardzo podobać. Po tragicznej, samobójczej śmierci rodziców Rachel (Charlotte Vega - REC3: geneza) i jej brat bliźniak - Edward (Bill Milner - X-Men: pierwsza klasa, Apostoł, iBoy) samotnie mieszkają w mrocznej posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez jego dawnych mieszkańców. I to nie tylko legenda. Rzeczywiście w domu pojawiają się zmarli!


A rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Sean (Eugene Simon - Gra o tron), zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg posiadłości, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń...
Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga