piątek, 23 lutego 2024

Podwodny horror

Spodziewałem się czegoś lepszego, ale trzeba przyznać, że The Deep House (Francja 2021) nie jest złym filmem. Wielu osobom może nawet się spodobać historia zatopionego nawiedzonego domu. 

Dwójka nowojorczyków szuka w Europie tematów do filmów wrzucanych do sieci. Mają nadzieję, że trafią na temat, który pozwoli zarobić im pieniądze. Pewnego dnia trafiają do Francji, gdzie jak się dowiadują, gdzieś na uboczu, jest zatopiony dom w idealnym stanie. Postanawiają tam zanurkować i nagrać z wyprawy film. Na miejscu jednak okazuje się, że w posiadłości doszło do jakiejś potwornej zbrodni.

Nurkowie nie mogą znaleźć wyjścia, a tlen w butlach powoli się kończy... Rozpoczyna się walka o przeżycie. Tymczasem okazuje się, że w domu jest jeszcze ktoś... Śmiertelnie groźny...

Nieźle nakręcony film, jest parę dobrych scen, akcja pod wodą daje wiele możliwości i dodaje dodatkowego smaczku, bo walka o przeżycie jest znacznie trudniejsza. Dlatego, jeżeli nie macie nic ciekawszego do obejrzenia, to możecie się skusić! 

Film dostępny jest na NetflixBrak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga