niedziela, 26 listopada 2017

Kolejny raz rekin atakuje. Tym razem dwugłowy!

Z programu telewizyjnego wiem już od dawna, że nie skończyło się na dwugłowym stworze, powstał już film z rekinem, który ma trzy głowy! Ale dzisiaj pozostańmy przy filmie Dwugłowy rekin atakuje (2-Headed Shark Attack USA 2012).

Właściwie nie ma chyba znaczenie gdzie i kogo atakuje dwugłowy rekin. Ważne jest, że jest rekin i ma dwie głowy. A wiadomo, że jak ma dwie głowy to i dwie paszcze! A jak ma dwie głowy i dwie paszcze to może zeżreć dwa razy tyle ofiar niż jego jednogłowy kuzyn.


Zresztą w przypadku takich filmów jak ten fabuła nie jest ważna (tu akurat dwugłowy rekin atakuje statek ze studentami i studentkami), widząc tytuł przecież wszyscy wiemy jaki ten film będzie. I albo oglądamy i chyba jednak nie mamy prawa do pretensji, albo po prostu przełączamy na inny kanał, idziemy na spacer, albo wybieramy drzemkę!

Aktorzy są też może mniej interesujący, ale na pewno warto zapamiętać nazwiska reżysera i scenarzysty (chociaż tak naprawdę to największe pretensje powinniśmy mieć do producentów!)
Reżyserem dwugłowego jest Christopher Ray (Dwugłowy rekin atakuje, Thor Wszechmogący, Rekiny: walka o życie, Dwugłowy rekin atakuje, Trójgłowy rekin atakuje, Asteroida kontra ziemian,  Mega shark vs. Kolossus, Reptisaurus, Megarekin kontra krokozaurus), natomiast scenariusz napisał H. Perry Horton (Klątwa z Salem, Starcie potworów, 100 stopni poniżej zera, Rekiny: walka o życie, 40 dni i nocy).

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga