poniedziałek, 20 listopada 2017

Kołysz się, dziecino. Kołysz się, dziecino... Surogatka bierze na celownik ojca dziecka

Sam nie wiem czy ten film (When the Bought Breaks USA 2016) to horror. Raczej thriller. Ale w HBO emitowany jako horror, więc obejrzałem i opisuję. 

Laura (Regina Hall - znana przede wszystkim z cyklu Straszny film, ale także m.in. z Superhero), nie może urodzić dziecka. razem z mężem - Johnem (Morris Chestnut - American Horror Story, Jaskinia, Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę) - postanawia wynająć surogatkę - kobietę, która za pieniądze urodzi ich dziecko. Wybierają Annę (Jaz Sinclair). Nie wiedzą, że kobieta i jej przyjaciel - Mike (Theo Rossi - Luke Cage, Dom Śmierci II, Projekt Monster, Czerwone piaski,  Alcatraz).
Anna szybko popada w obsesje wobec Johna. Grozi, że zniknie razem z dzieckiem. Staje się coraz bardziej niebezpieczna.

Spokojnie można odpuścić sobie oglądanie tego filmu. Jednak jak już obejrzycie to też nie będziecie tego żałować, chociaż oczywiście film ten nie zostanie Wam w pamięci na dłużej niż dzień, dwa...

Reżyserem filmu jest Jon Cessar znany głównie z seriali, m.in. 24 godziny, Miasto zła, Fringe: na granicy światów, Martwa strefa, Zagłada z głębin, Pokolenie mutantów), a scenariusz napisał nowicjusz Jack Olsen.
Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga