środa, 4 lutego 2015

Nadprzyrodzony trochę straszy trochę nie

Coś jest w tych filmach o pustych nawiedzonych domach, gdzie coś skrzypi, ktoś się przemknie, a zło jak się wydaje, czai się wszędzie. Tak jest też w Nadprzyrodzonym (The Pact - USA 2012), który wyreżyserował (i napisał scenariusz)  Nicholas McCarthy.

Do pustego domu przyjeżdża tuż po śmierci matki Nicole (Agnes Bruckner - Dom Glassów, Śmiertelna wyliczanka, Jad, Mroki lasu, Motel 2, Krew jak czekolada). Szybko znika, a my nie wiemy co się z nią stało.
W poszukiwaniach przyjeżdża jej siostra - Annie (Caty Lotz - Dolina nieumarłych, Maszyna).  Co jest dalej możecie się domyślić. Wszystko to oczywiście brzmi banalnie, ale naprawdę ten klimat ponurego, nawiedzonego (?) domy robi wrażenie. W filmie gra jeszcze, co warto wspomnieć Casper Van Dien znany Wam zapewne z takich filmów jak: Jeździec bez głowy, Żołnierze kosmosu 1-3, Orbita strachu, Krzyk w nocy, Modern Vampires, Bestie z morza, Mordercza obsesja, Pyton, Zagłada z głębin, Dracula 3000, Pogromca, Abraham Lincoln, Hipersztorm). 


W ubiegłym roku premierę miał Nadprzyrodzony 2. Oto zwiastun:

1 komentarz:

Projekt Horror pisze...

Film mi się podobał. Miał ciekawe zakończenie, którego się nie spodziewałam i dobry klimat. Naprawdę niezła produkcja im wyszła :)

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga