wtorek, 17 marca 2015

Uśpieni naprawdę straszą

Takich filmów były setki, nie ma w nim niemal nic nowatorskiego, ale to nie przeszkadza by Uśpionych (The Quiet Ones USA 2014) oglądało się w napięciu i z lekkim dreszczykiem na plecach!

Akcja filmu jet powtórzeniem wielu innych filmów: nawiedzona dziewczyna - Jane Harper (Olivia Cooke - Diabelska plansza Ouija) jest badana przez zespół pod kierownictwem profesora Josepha Couplanda (Jared Harris - Trans, Zagubieni w kosmosie, Resident Evil 2, Kobieta w błękitnej wodzie, Miasto śmierci, Oddział,  Dary Anioła: Miasto kości). Profesor i studenci chcą pomóc uwolnić się dziewczynie od złych mocy, jednak czy na pewno panują nad sytuacją? Co łączy profesora z nawiedzoną? Oraz jaka będzie rola nowego w ich ekipie kamerzysty Briana (Sam Claflin - Igrzyska śmierci, Piraci z Karaibów, Królewna Śnieżka i Łowca, Zagubiona przyszłość).
Warto zobaczyć film scenarzysty i reżysera Johna Pogue (Kwarantanna 2, Statek widmo, Sekta, Rollerball). A jeżeli ktoś nie widział wcześniej żadnego takiego horroru może być bardzo zadowolony, ci co widzieli mniej, ale może nie będą rozczarowani!


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga