piątek, 5 kwietnia 2019

Nie oglądaj tego! Short story od Netflixa

Netflix przygotował na ubiegłoroczny Halloween serial składający się z pięciu krótkich horrorów "Nie oglądaj tego" (Don't Watch This USA 2018). Trzeba przyznać, że większość z nich jest całkiem niezła i nawet zacząłem się zastanawiać, czy na pewno są potrzebne półtoragodzinne epopeje skoro można całkiem sprawnie opowiedzieć historię w siedem minut. 

Zestaw filmików starczył mi akurat na podróż autobusem z lekcji hiszpańskiego z Piaseczna do Wilczej Góry. To dobra rozrywka na kilkadziesiąt minut.
Zaczynamy od "Bransoletek przyjaźni", które ostrzegają nas od lekceważenia szkolnych outsiderów, którzy któregoś dnia mogą zachcieć otworzyć Wam na siebie serca. I to dosłownie! "Pokój zagadek" to z kolei ostrzeżenie przed Darkwebem. Nigdy nie wiadomo na kogo można się tam natknąć.
"Incommodum" chyba zostało stworzone przez kogoś pod wpływem jakiś mocnych środków odurzających, albo dla takich osób przeznaczone. Do mnie nie trafiło. "Antoni psycho" z kolei ostrzeżenie przed zdrowym trybem życia. Nie zawsze osoby tak żyjące są pogodnymi, przyjaznymi dla wszystkich ludźmi! I na koniec najlepszy moim zdaniem filmik "Nie wchodzić" o dwóch przyjaciołach, którzy postanawiają nakręcić amatorski film w nawiedzonym domu...
I to już tyle. Warto poświęcić ten czas na obejrzenie tych historii!
Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga