niedziela, 25 września 2016

Blair Witch wraca w dobrej formie!

Na ten film miałem chrapkę od dnia, kiedy dowiedziałem się, że wchodzi na ekrany kin. W końcu Blair Witch Projekt to jeden z moich ulubionych (i najstraszniejszych) horrorów!

Blair Witch 2 już nie był tak dobry, ale też zrobił niezłe wrażenie. Jaka będzie trzecia część - Blair Witch (USA 2016) zadawałem sobie to pytanie. A po obejrzeniu zwiastuna zacząłem liczyć na naprawdę dobry film. I tak się stało!
Film naprawdę robi wrażenie. Poza paroma słabszymi momentami ogląda się naprawdę świetnie. Są też momenty grozy i pytania jak to się skończy (celowo nie piszę nic o fabule). Były takie momenty, że po prostu fizycznie męczyłem się oglądając losy bohaterów. I wreszcie przerażająca końcówka. Siedziałem do ostatniego napisu w kinie czekając czy coś się jeszcze stanie - czy to naprawdę już koniec?


Tak, naprawdę reżyser Adam Wingard (znany m.in. z serialu Outcast, a także Pop Skull, Gość, VHS, VHS 2, Następny jesteś ty) oraz scenarzysta Simon Barrett (Gość, VHS, VHS 2, Następny jesteś ty, The ABCs of Death, Czerwone piaski, Frankenfish, Temple) naprawdę odrobili lekcje!
Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga