poniedziałek, 2 lipca 2018

Jak Spider-Man dołączył do Avengersów

Spider-Man: Homecoming (USA 2017) to opowieść o tym jak Peter Parker zdobywa szlify pod czujnym okiem Tony'eg Starka. Spider-Man musi stawić czoło groźnemu przestępcy.


W roli Parkera - Człowieka - Pająka występuje Tom Holland (Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers: wojna bez granic). Chłopak szykuje się do odegrania ważnej roli w walce ze złem, ale nie zawsze mu wychodzi. Nic więc dziwnego, że Stark ( Robert Downey Jr. - Gothika, Kapitan Ameryka: wojna bohaterów, Przez ciemne zwierciadło, Incerdible Hulk, Avengers, Iron Man 2, Iron Man 3, Avengers: wojna bez granic) postanawia mieć na niego oko. Nic dziwnego - młodemu, jak to młodemu, różne rzeczy chodzą po głowie.
Nie raz chciałby pochwalić się znajomym, że to on jest słynnym Spider-Manem.  Po przygodzie z Avengersami zależy mu też żeby stać się kimś więcej w swoim mieście. Ale co z tego jak na co dzień ma do czynienia z drobnymi rzezimieszkami. Aż wreszcie natrafia na groźnego rywala - Vulture (Michael Keaton - Batman, powrót Batmana, Sok z żuka, Głosy, Robocop).

Dobre efekty, sporo humoru. SpiderMan w ekipie Avengers.

Naprawdę miła niespodzianka dla fanów komiksów Marvela. Film wyreżyserował Jon Watts (Klaun).


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga