niedziela, 26 czerwca 2016

Strasznie słaby rozdział 3 Naznaczonego

Muszę przyznać, że trudno znaleźć dobre strony filmu Naznaczony: rozdział 3 (Insidious: chapter 3 USA 2015). Po świetnej pierwszej części, nieudanej drugiej, kompletnie nieudana trzecia.

Film wyreżyserował (i napisał scenariusz) Leigh Whannell ( Piła I - III, Dead Silence, Naznaczony, Naznaczony 2, Cooties). Pytanie po co pewnie pozostanie bez odpowiedzi. Kokosów producenci pewnie nie zarobili, o wartościach artystycznych, które były ważne dla twórców trudno mówić, a film do klasyki horroru nie przejdzie.

Film to opowieść o młodej dziewczynie Quinn Brenner (Stefanie Scott) wydaje się, że odwiedza ją duch przywoływanej matki. Ale szybko okazuje się, że to nie matka, a ktoś mający bardzo złe zamiary.
Dlatego dziewczyna zwraca się o pomoc do znanej z poprzednich części medium - Elise Rainier (Lin Shaye Naznaczony I, Naznaczony IIRoznosiciel, Lost Time, Sygnał, Koszmar z ulicy Wiązów, Critters, Uciekinier, Ukryty, Amityville Horror - następne pokolenie, Nowy Koszmar Wesa Cravena, Grace: opętanie, Ouija 2, Tales of Halloween, Sygnał, Pająk gigant). Ta jednak nie chce pomóc bo boi się śmierci...

Teraz decydujcie sami czy chcecie oglądać 8-) I na koniec wyjaśnienie - oczywiście ciary są w niektórych momentach!

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga