wtorek, 14 czerwca 2016

Film na EURO 2016: Goal of The Dead

A to mi się trafił film doskonały na EURO 2016. Mecz Zombie (Francja 2014) polecam wszystkim kibicom, którzy chcą odpocząć od emocji sportowych i dobrze się zabawić.

Drużyna z Paryża przyjeżdża na mecz pucharowy do małej miejscowości, gdzie gra drużyna Caplongue. W składzie Olimpique Paris gra były zawodnik Caplongue Sam Lorit (Alban Lenoir). Jest znienawidzony przez miejscowych kibiców, którzy zarzucają mu zdradę. Szczególnie nienawidzi go miejscowy lekarz, którego syn - także piłkarz, przyjaźnił się z Samem. Faszeruje swojego syna farmaceutykami, które zamieniają go w , tak, tak, ZOMBIE!
Jeaanot (Sebastian Vandenberghe) z białą pianą na ustach najpierw zabija swoją matkę, później pracownicę telekomunikacji, a następnie pierwszego z piłkarzy z Paryża - Parka.
Później rusza w stronę stadionu i atakuje piłkarzy i kibiców. Niemal wszyscy zamieniają się w zombie. Sam i grupa innych osób (m.in. jego nowo poznana córka Cleo, dziennikarka, która towarzyszy drużynie z Paryża Solene, kolega z drużyny Idris oraz kilku miejscowych hoolsów) próbuje przeżyć inwazję piłkarzy i kibiców - zombie.

Nie spodziewajcie się niczego szczególnego po filmie w reżyserii Benjamina Rochera (Horda) i Thierry Poiraud, ale prawdziwy kibic, fan horrorów o Zombie musi to zobaczyć. Zwłaszcza, że mówimy o francuskim filmie podczas EURO 2016 we Francji!


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga