niedziela, 29 listopada 2009

Wzgórza stają się czerwone

Dziwny film. Pierwsze pół godziny ogląda się świetnie, potem pół godziny żenady i znowu ciekawe ostatnie dwadzieścia minut.

Film opowiada o młodym mężczyźnie, który poszukuje zaginionego horroru sprzed lat. The Hills Run Red wszedł na krótko do kin, ale został wycofany z powodu nadmiernie sadystycznych scen. Opowiadał o zabójcy o pseudonimie Babyface, który na swoją zniekształconą twarz zakłada dziecięcą maskę. Nasz główny bohater - Tyler (Tad Hilgenbrink - m.in. Straceni Chłopcy 2, Amusement, Grave Situations) w poszukiwaniu filmu natrafia na Alexę (piękna Sophie Monk) córkę reżysera, która pracuje w klubie dla mężczyzn tańcząc przy rurze. Tayler wraz ze swoimi przyjaciółmi i Seriną wyruszają na poszukiwania zaginionego horroru... Nie wiedzą jeszcze, że ktoś idzie ich tropem, a ich niemal każdy krok jest filmowany.

Reżyser Dave Parker (znany z dokumentu Masters of Horror, filmów: Martwi nienawidzą żywych, Domu śmierci, )wykorzystuje popularną ostatnio formułę pokazywania niektórych scen przez oko kamery. Jednak gdzie mu do takich dokonań jak Blair Witch Project, Project Monster czy Paranormal Activity i [rec]. Ale da się oglądać, choć jak ktoś nie lubi nadmiaru krwii wylewającej się z ekranu może spokojnie odpuścić.The Hills Run Red USA 2008
81 min.
reżyseria: Dave Parker
scenariusz: David J. Schow, John Dombrow
obsada: Janet Montgomery, Tad Hilgenbrink, Sophie Monk, Alex Wyndham, Mike Straub, Ewan Bailey, William Sadler,

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga