piątek, 13 września 2019

Tajemnicze Głosy ze ściany

Klimatyczny, kameralny horror, w którym do końca nie wiadomo co się tak naprawdę wydarzyło. Koniecznie zobaczcie dostępny na Netflixie film Głosy ze ściany (Voice from the Stone USA 2017) w reżyserii Erica D. Howella.  

Młoda kobieta - Verena (Emilia ClarkeHan Solo: Gwiezdne wojny - historie, Terminator: Genisys, Gra o Tron, Atak dinozaurów) pomaga dzieciom z problemami. Tym razem przyjdzie jej zmierzyć się z zadaniem pomocy małemu chłopcu Jakobowi (Edward Dring), który przestał mówić po śmierci swojej matki.
Dziecku wydaje się, że słyszy głosy swojej matki w ścianach. Nikt jednak w to nie wierzy. Nawet jego ojciec Klaus (Marton CsokasWładca pierścieni: Drużyna pierścieni, Powrót króla, Sin City - Damulka warta grzechu, Niesamowity Spider-Man 2,  Dom snów, Bez litości, Abraham Lincoln - łowca wampirów, AEon Flux).

Kameralny, mroczny film, w którym do końca nie wiadomo czy w ponurym, olbrzymim domostwu rzeczywiście straszy, czy może mały chłopiec zbyt mocno przeżył śmierć matki i ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Trochę, chwilami, ten film przypomina Innych z Nicole Kidman.

Film na podstawie włoskiej powieści "Le Voce Della Pietra" Silvio Raffo.


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga