sobota, 28 kwietnia 2012

Nie wchodź w Śmiertelny krąg!

Niby się ogląda bez jakiegoś większego bólu, oczywiście, o ile jest się uodpornionym na naiwności i głupotę głównych bohaterów, ale jednak lepiej zrezygnować. I obejrzeć coś ciekawszego! Albo iść na spacer 8-)

Śmiertelny krąg (Circle USA 2010) wyreżyserował Michael W. Watkins, autor bardzo dobrego miniserialu Zagubiony pokój, a także odcinków Z archiwum X, Millenium. Jednak to, że dobrze sprawował się w serialach nie pomogło mu w filmie pełnometrażowym. Nie pomógł też debiutujący scenarzysta Bad Tiemann. Razem wyprodukowali knota. W dużym skrócie seryjny zabójca, którego zdradził zapach perfum jednej z ofiar, morduje w szpitalu psychiatrycznym pięć osób, ucieka i urządza w swoim dawnym domu rzeź wśród studentów, którzy próbowali na miejscu zrozumieć dlaczego zabijał. Jest wśród nich studentka, która jest w ciąży. Jest ona niezbędna by zabójca osiągnął zamierzony cel - zabicie tylu osób w takiej konstelacji by mógł zobaczyć dusze. Hmmm.
Na pewno czeka was walka - walka z samym sobą i z pilotem. Czy wyłączyć tego gniota czy dooglądać do końca! Oczywiście weterani horrorów wytrzymają. Ci co trafili na ten film przypadkiem chyba lepiej spędzą czas na spacerze lub czytając książkę 8-)

W filmie grają m.in.:
Silas Weir Mitchell (Autostrada strachu, Inferno: piekielna walka, The Phobic, Halloween 2)
Michael DeLuise (Comedy Hell, Bloodsuckers)
Peter Onorati (Rakietą w kosmos, Blood deep)
Erin Reese (The Graveyard, Pogrzebana żywcem, Repo Man)
Gail O'Grady (Werewolf, Opiekunka, ChromeSkull)
Kinsey Packard (Infestation)
Erin Foster (The Darkroom)
America Olivo (Iron Man, Neighbor, Transformers: Zemsta upadłych, Piątek 13, The Last Resort)


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga