niedziela, 11 października 2015

Megarekin kontra Krokozaurus

Kiedy szedłem we wtorek na bieżnię żeby pobiegać przeczytałem na Twitterze wpis Wojtka Krzyżaniaka (wtelewizji.pl, kiedyś program Gazety Wyborczej) zapowiadający ten film (Megashark vs. Crocosaurus USA 2010) na Puls2. Wybór mógł  być tylko jeden - podczas biegania będę emocjonował się zmaganiami wielkiego rekina i gigantycznego krokodyla!

Jeżeli wiecie jaka jest ostatnia literka w alfabecie (jeśli nie wiecie sprawdźcie) - to takiej właśnie klasy był ten obraz. A to nie zdarza się często. Jednak jakby coś to na tę telewizję możecie liczyć. Kiedyś jak oglądałem znacznie więcej horrorów to i opisywałem więcej takich gniotów. Teraz oglądam rzadko więc staram się wybierać wartościowe pozycje (a najlepiej seriale - bo krócej trwają). Łatwiej też było je opisywać 8-) Ale też nie ma tu co zbytnio opisywać.
Amerykańska armia ma groźnych przeciwników - prehistoryczne gady, które walczą ze sobą niszcząc wybrzeże USA.
Troje śmiałków rusza do walki z megarekinem i krokozaurusem! Są to: agentka tajnych służb - Hutchinson (Sarah Lieving - Podwodna bestia, Apokalipsa, Hipersztorm, Night of Living Dead 3D Re-Animation, The Dunwich horror, Monster, Inwazja zabójczych klonów, Dracula's Curse, Bestia z Winconsin, Frankenstein Reborn), łowca przygód i krokodyli Nigel Putman (Gary Stretch - Atak jurajski, Deadwater) i żołnierz marynarki wojennej Jean (Gerald Webb - Klątwa Salem, Dwugłowy rekin atakuje, Zlodowacenie, Zagrożenie w przestworzach, Rekinado 2, Asteroida kontra ziemia, Inwazja krwiożerczych pijawek, Androidcop, Supercyklon, Krwiożercze pająki, Bitwa o Los Angeles, Thor Wszechmogący, Zlodowacenie, Zombie Apocalypse). Sami widzicie po filmach w jakich występowali, że to aktorzy sprawdzający się w tego typu obrazach. I nie możecie mieć wątpliwości, że zwyciężą. ONI SĄ ZWYCIĘZCAMI! Megapotwory muszą prędzej czy później stać się ich ofiarami!

Reżyserem tego filmu jest Christopher Ray (Dwugłowy rekin atakuje, Thor Wszechmogący, Rekiny: walka o życie, Dwugłowy rekin atakuje, Trójgłowy rekin atakuje, Asteroida kontra ziemian,  Mega shark vs. Kolossus, Reptisaurus). Sami widzicie jakie ma dzieła na sumieniu, a jeszcze zobaczmy kto pisał scenariusz. Pewnie Was nie zaskoczę. Naomi L. Selfman odpowiadał/a m.in. za filmy: Megapyton kontra Gatoroid, Śnieżka i pierścień śmierci, Oko Lucyfera.


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga