środa, 21 października 2015

Wszędzie Walking Dead!

Co może robić fan Walking Dead, który skończył sezon 5 i czeka na sezon 6?! Jak to co?! Oglądać kolejny serial (lub film) o zombie! Nic więc dziwnego, że namówiony przez znajomych sięgnąłem po Fear Walking Dead (USA 2015).

To ma być taki serial towarzyszący Walking Dead. Niby także horror, ale chyba jeszcze bardziej niż Walking Dead pogłębiający ludzką naturę. Pokazujący jak ludzie mogą się zachować w sytuacjach zagrożenia, walki o życie swoich bliskich czy chociażby gdy jako wojskowi walczą o przetrwanie ludzkości (jakby to banalnie nie zabrzmiało). Oglądało mi się tak dobrze, że nawet nie zauważyłem, że niespodziewanie 6 odcinek jest ostatnim odcinkiem pierwszej serii i zrobiłem wielkie "oooo".
Pisać Wam coś o fabule? Chyba nie bardzo jest potrzeba. Oto nagle w USA (a dokładniej w Los Angeles) pojawiają się zombie, szybko "zaraza" - jeśli tak to można nazwać - rozprzestrzenia się, a wybrana rodzina, a w tym serialu nawet kilka rodzin (dokładnie trzy) walczą o przetrwanie. Kogo tu nie ma...


Pomysłodawcami serialu są: Dave Erickson (Synowie Anarchii, Wybrana, Defying Gravity) i  Robert Kirkman (twórca The Walking Dead, Outcast).
Główne role grają natomiast:
Travis Manawa (Cliff Curtis - 10.000 B.C., Ostatni Władca wiatru, Push, Virus)
Cris Manawa (Lorenzo James Henrie - Star Trek)
Madison Clark (Kim Dickens -  Synowie Anarchii, Deadwood, Człowiek widmo, Dotyk przeznaczenia)
Alicia Clark (Alycia Debnam-Carey - Epicentrum, Wher the devil hides, The 100, Territorial, Reisstance)
Nick Clark (Frank Dillane -  Harry Potter i Książe Półkrwi)
Daniel Salazar (Ruben Blades  - Predator 2)
Ofelia Salazar (Mercedes Manson - Kwarantanna 2,  666 Park Avenue, Czerwone piaski)
Liza Ortiz (Elizabeth Rodriguez)
Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga