piątek, 28 września 2018

Wraca Strzelec [sezon 2]

Sam nie wiem, który sezon Strzelca (Shooter season 2 USA 2017) jest lepszy. W obu dzieje się naprawdę dużo. Ledwo co Bob Lee Swagger (Ryan Phillippe -  Koszmar minionego lata, Przybysz, Rój - kolejny atak) wykaraskał się z jednych problemów, znowu wpada w drugie.


Tym razem musi znaleźć sprawców zamachu na amerykańskich żołnierzy w Niemczech. Z ataku terrorystów sam ledwo uchodzi z życiem. Musi się dowiedzieć kto stoi za zamachem i dlaczego poluje na marines. Twórcy serialu postanowili wprowadzić elementy wydarzeń sprzed lat, kiedy żołnierze walczyli w Afganistanie z terrorystami. Wtedy też pojawia się postać czeczeńskiego snajpera Slotova (Josh Stewart -  Naznaczony: Ostatni klucz, Mroczny rycerz powstaje, The Walking Dead, Jekyll). A Solotov wraca po latach i chce zlikwidować wszystkich, którzy widzieli jego twarz... Na celowniku zabójcy są koledzy Swaggera i jego rodzina...

STRZELEC SEZON 1 - RECENZJA

Co ciekawe sezon drugi miał liczyć 10 odcinków,  pod koniec prac na planie filmowym kontuzji doznał Phillippe i seria skończyła się po 8 odcinkach!


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga