czwartek, 3 listopada 2011

Uważaj na Czarownicę!

Ciąg dalszy filmów sprzed lat. Tym razem skusiłem się na Czarownicę (Spellbinder USA) z 1988. Trzeba przyznać, że oglądało się ten film bez zbytniego stresu. 


Tak jakoś się ostatnio złożyło, że wybieram filmy sprzed lat. Nowości wszyscy oglądają i mają świeżo w pamięci, a staroci jakoś tak czasami nikt nie pamięta. A naprawdę warto je czasami oglądać by zobaczyć jak wiele dzieli nas od tego co kiedyś produkowano. Film opowiada o młodym prawniku, który wracając z knajpy do domu z kompanem widzi mężczyznę bijącego młodą kobietę. Natychmiast interweniuje i ratuje kobietę.
Zabiera ją do domu i szybko się w niej zakochuje. Szybko jednak okazuje się, że ktoś się o kobietę upomina, a mężczyzna staje się ofiarą wielu ataków. Broni kobietę przed rzekomymi napastnikami i szybko dochodzi do wniosku, że za atakami stoi tajemnicza sekta. Czy zdoła ją ochronić? Spróbujcie przekonać się sami 8-)
Film wyreżyserował Janet Greek (Babylon 5: The River Souls, Babilon 5, Xena: wojownicza księżniczka), a scenariusz napisał Tracy Torme (Sliders, Uprowadzenie, Jestem Legendą, Po tamtej stronie).
W filmie grają:
Cary Hiroyouki Tagawa (Nie z tego świata, Nemezis, Mortal Kombat, Fatum, Łowcy wampirów, Planeta małp, Podróż widmo, Elektra)
Rick Rossovich (Terminator, Czarny skorpion, Dotyk Anioła, Opowieści z krypty)
Richard Fancy (Nick Knight, Roswell, Gatunek, Kosiarz umysłów 2, Pierwotna siła, Halloween)
John DeMita (Czarna maska, Vampire Hunter D: żądza krwi, Final Fantasy, Animatrix, Halloween, Uniwersalny żołnierz, Karzeł 3)
Anthony Crivello (Dzień Niepodległości, Alien Avengers, Łowca obcych)


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga