poniedziałek, 10 czerwca 2013

Alice wraca! Resident Evil: Retrybucja

To jest to co Pinie lubią najbardziej - Resident Evil z Milą Jovovich w roli głównej! Urocza aktorka w roli Alice wraca po raz piąty!

Prooooszę państwa. Kto nie zna Resident Evil? Opisywałem tutaj już pierwszą, trzecią i czwartą część tej serii opartej na grze komputerowej. Aż się nie chce wierzyć, że od czasu kiedy pisałem o Afterlife minęły już ponad dwa lata. Wtedy naiwni mogli myśleć, że Milla (pamiętacie ją  z Czwartego stopnia?) ginie. Ale gdzież tam. Znowu wraca i to w jakim stylu. A akcję możemy oglądać na morzu, lodzie i pod ziemią. W USA, Japonii i Rosji. I zawsze ONA- niezwyciężona! Znowu niestraszne jej Zombiaki, znowu prze do przodu jak radziecki czołg i strzela! A trup się ściele gęsto. Pamiętacie film Komando z Arnoldem Schwarzeneggerem? Spokojnie mogłaby zastąpić Arniego 8-) Dlatego z niecierpliwością czekam na część szóstą!

Ale pamiętajcie! To film dla tych co uwielbiają Millę i tę serię na śmierć i życie. Inni mogą być rozczarowani 8-)

Film wyreżyserował (i scenariusz napisał) tradycyjnie już Paul W.S. Anderson (znany z filmów: Death Race, Obcy kontra Predator, Dar widzenia, Ukryty wymiar, Mortal Kombat, Pandorum).
Oprócz Mili Jovovich grają m.in.:
Sienna Guillory (Wiedźma,Wehikuł czasu, Śmiertelna cisza,  Eragon, Resident Evil 2,4
Michelle Rodriguez (Resident Evill, Rasa, BloodRane, Avatar, Inwazja: Bitwa o Los Angeles, Maczeta)
Boris Kodjoe (Żołnierze kosmosu 3, Surogaci, Resident Evil: Afterlife, Nurse 3D)
Johann Urb (2012, 1408)
Robin Kasyanov (Magazyn 13, Zagubiona tożsamość)
Shawn Roberts (Kroniki żywych trupówX-men, Krwawe anioły, Ziemia żywych trupów, Opętanie - powrót do domu, Left for dead, Devil's Night, Little Bit Zombie, Zew krwi, Jumper, Mroczne niebo, Resident Evil: afterlife)
Kevin Durand ( Efekt Motyla, Echo, Legion, Jestem numerem cztery, Giganci ze stali, X-Men Volverine)
Oded Fehr (Mumia, Mumia powraca, Resident Evil 2, Resident Evil 3, Mordercza maszyna)
Colin Salomon (Resident Evil, Obcy kontra Predator, Obcy kontra Predator 2, Punisher: Strefa wojny, Zagłada planety Ziemia, Krew: ostatni wampir, Stalker, Devil's Playground)

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga