wtorek, 12 sierpnia 2008

Dracula w komedii romantycznej!

Na pewno wielu z Was ze zdumnieniem przetrze oczy. Po cholerę pisać o jakiejś komedyjce romantycznej w blogu o horrorach? Już odpowiadam – zauroczył mnie wątek dotyczący lalkowego musicalu o Draculi.

„Chłopaki też płaczą” to komedia taka sobie, jedni się będą śmiać inni się żenować. Mnie parę razy rozbawiła bardzo mocno. Film opowiada o kompozytorze muzyki do serialu sensacyjnego, chłopaka gwiazdy filmu. Kiedy kobieta go opuszcza postanawia odreagować wylatując na Hawaje. Tam oczywiście spotyka ukochaną. Tyle o fabule tej części filmu. Wracając do musicalu. Nasz główny bohater nie jest zadowolony z muzyki, którą pisze i marzy o czymś innym.
Kiedy wraca do USA swoje plany wprowadza w życie. Pisze musical o spragnionym miłości (i także śmierci po kilkuset latach życia) Draculi. W finale zabija go Van Helsing, a narzeczona wampira rodzi małe Draculki. Oczywiście wszystko to w wykonaniu lalek.

Jeżeli ktoś z Was lubi komedie romantyczne to polecam ten film, nie jest to do końca taka słodka, łzawa komedyjka romantyczna, znajdziecie w niej także trochę męskiego humoru 8-)

Forgetting Sarah Marshall USA 2008
112 min.
Reżyseria: Nicholas Stoller
Scenariusz: Jason Segel

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga