piątek, 23 czerwca 2017

Strzeż się Piraniokondy!

Czasami czai się w telewizji, czasami zobaczysz go w programie telewizyjnym. TYTUŁ! Tytuł filmu, który Cię zachęci do oglądania albo zdecydowanie zniechęci. Czasami wybieram te tytuły, które wskazują na to, że film nie będzie dobry... Ale czego nie zrobi dla Was Szanowni Czytelnicy Wasz Recenzent.

I tak było tym razem. Zobaczyłem, że na jednym z kanałów będzie Piraniokonda (Piranhaconda USA 2012). Chyba wszystko jasne - połączenie piranii i anakondy będzie rozszarpywać swoje ofiary, że krew będzie bryzgać dookoła, kto wie, może nawet będzie wypływać z telewizora.

Krótko o fabule - ekipa filmowców kręcąca niskonakładowy horror "Siepacz głów 3" zostaje na Hawajach porwana przez bandytów.
W okolicy czai się Piraniokonda. Filmowcy walczą o wolność i życie. Porywacze chcą uzyskać okup, ale szybko okazuje się, że uciekający zakładnicy to nie jest ich największy problem.

Chociaż dosyć często to piszę, to naprawdę szkoda czasu na oglądanie filmu Jima Wynorskiego (Zjadacz kościSuper rekiny kontra więźniarki, Cobragator, Krwiożercze pająki, Dinokrokodyl kontra supergator, Bunt maszyn, Klątwa komodo. Komodo kontra kobra, Masakra cheeleaderek, Raptor, The Bare Wench Project - erotyczna wersja Wiedźmy z Blair czy Wampirella), który ma na koncie wyreżyserowane 94 filmy!!! Przynajmniej moim zdaniem, bo niektórzy fani horrorów twierdzą, że filmy Wynorskiego to pozycja obowiązkowa! No cóż klasyka szmiry 8-) Scenariusz napisał do tego filmu Mike MacLean (Sharktopus, Dinokrokodyl kontra Supergator).

I na koniec jeszcze jedno pytanie. Czemu Michael Madsen (UKM, Sin City - Miasto grzechów, Piraniokonda, The Portal, Straszny film 4, BlodRayne, Frankenstein, Anonimowi krwiopijcy, Duch, Gatunek, Gatunek 2, 2047. Rok śmierci) zgodził się zagrać w tym filmie?! Chyba zbiera pieniądze na emeryturę...


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga