wtorek, 8 października 2013

Części ciała żyją swoim własnym życiem!

A to ci dopiero film. Części ciała straconego zabójcy trafiają do potrzebujących. Ludzie po przeszczepach nie spodziewają się, że ich nowe członki będą żyć własnym życiem.

Jedna z rąk trafia do psychologa Billa Crushanka (Jeff Fahey - Psychoza III, The Serpent of Death, Kosiarz umysłów, Darkman III, Objawienie, Błękitny demon, Corpses, Łowcy dusz, Mantykora: legendarny potwór, Armia Marsa, Scorpius Gigangus, Grindhouse: Planet terror, Zabójcze tornado).
Od początku obawia się on nowej kończyny, odwrotnie do malarza, który zaczyna malować świetnie sprzedające się obrazy i byłego żołnierza zadowolonego (do czasu) z nowych nóg.
Bill boi się, że nowa ręka pochodząca od zabójcy zawładnie nim. I tak rzeczywiście się staje. Szybko okazuje się też, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo!

Film (Body Parts USA 1991) nakręcił Eric Red (Zły wpływ księżyca, Domowe piekło), a scenariusz napisał wspólnie z Normanem Sniderem. Jest tu trochę gore, trochę mrocznych klimatów, niepokoju, a to wszystko podlane sosem z absurdu. Ale kto wie, może rzeczywiście przeszczepiona ręka może zacząć żyć własnym życiem... a jak jest to jeszcze ręka zabójcy to...Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga