środa, 25 stycznia 2012

Świetny Outlander

Reżyser i scenarzysta Howard McCain (znany m.in. z Underworld: Bunt Lykanów) zrobił naprawdę dobry film. Z przyjemnością ogląda się (chociaż brzmi to naiwnie) walkę Wikingów ze stworem z innego świata. 

Bohaterem filmu (Niemcy, USA 2008) jest Koinan (Jim Caviezel - Pasja, Częstotliwość, Autostrada grozy, Deja vu) jest pilotem statku kosmicznego, który uczestniczył w inwazji na sąsiednią planetę. Niemal wszystkie żyjące tam stwory zostały zabite. Niemal.. Jeden przeżył i zabił kolonizatorów, wśród których były żona i dziecko Koinana. Dodatkowo dostał się na jego statek. A statek rozbił się wśród norweskich fiordów na Ziemi. Wikingowie biorą przybysza do niewoli, szybko jednak okazuje się, że on jedyny wie jak zabić bestię z innego świata.  Rozpoczyna się nierówna walka ze stworem!


W filmie grają m.in.
Sophia Myles (Underworld, Underworld: Evolution, Z piekła rodem, Dracula)
Jack Huston (Neighborhood Watch, Lęk, Saga Zmierzch: Zaćmienie)
Ron Perlman (Polowanie na czarownice, Obrońcy życia, Hellboy 1 i 2, Kroniki mutantów, Ostatnia zima, Blade II, Obcy: przebudzenie, Pierwotna siła, Grobowiec diabła, Conan)
John Hurt (Obcy - 8. pasażer Nastromo, Frankenstein wyzwolony, Monolit, Stracone dusze, Harry Potter, Hellboy, Hellboy 2, Klucz do koszmaru)
Simon Northwood (Piła 7, Repo men - windykatorzy, Cyborg soldier, UKM )
Ted Ludzik (TC 2000, Maska diabła, Resident Evill 2, Ziemia żywych trupów, Ostatnia sekta)

1 komentarz:

inny niż wszyscy pisze...

Luknij do nas jeśli lubisz horrory, swoją drogą fajny blog.

https://www.facebook.com/Horrory

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga