czwartek, 2 sierpnia 2012

Pirania atakuje. Tym razem ww 3DD!

Piranie 3DD to czysta, głupawa rozrywka. Nie należy się po tym filmie spodziewać niczego. Absolutnie niczego! A potem się dobrze bawić 8-)

W lutym 2011 pisałem o pierwszej części tego filmu (czytaj tutaj). Druga (Piranha 3DD USA 2012) w zasadzie niczym się nie różni. Nawet się zastanawiałem czy udać tu oburzenie i napisać, że film ma charakter seksistowski, ale zrezygnowałem. Przecież w horrorach to nic dziwnego. Chociaż w tym przypadku liczba nagich, młodych kobiecych ciał jest większa niż zwykle. Ale co w tym dziwnego skoro akcja toczy się na basenach? Treść filmu w zasadzie można streścić jednym zdaniem, a nawet jego równoważnikiem - piranie atakują! Inny opis nie jest potrzebny!Film reżyseruje John Gulager - znany z trzech części Krwawej uczty. Scenariusz napisali: Patrick Melton i Marcus Dunstan (trzy części Krwawej uczty, Piła 4,5, 6, Piła 3D, The Collector, The Collection). W filmie zobaczycie m.in.:
Danielle Panabaker (Mr. Brooks, Piątek 13, Opętani, Oddział)
Davida Koechnera (Oszukać przeznaczenie 5, Węże w samolocie)
Chrisa Zylkę (Moje superkrwawe urodziny 1,2, Noc rekinów)

A rozbawić może rola Davida Hasselhoffa (Starcrash, Czarna magia, Anakonda 3), który sam siebie parodiuje z serialu Słoneczny patrol


Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga