piątek, 1 marca 2013

Faceci w czerni chronią Ziemię po raz trzeci!

Faceci w czerni 3 (Men in Black 3 USA 2012 ) to oczywiście nie horror, ale czy to jest powód by o tym filmie nie pisać? A nawet jakby zbyt dużo nie pisać to i tak warto na pewno zobaczyć. Najlepiej w kinie!

Reżyser Barry Sonnefeld (Rodzina Addamsów 1-2, Faceci w czerni 1-3, Bardzo dziki zachód) i scenarzysta Etan Cohen postanowili nie zmieniać tego co się dobrze sprzedawało wcześniej. Mamy więc tych samych co zawsze agentów: J (Will Smith - Faceci w czerni 1-3, Dzień niepodległości, Bardzo dziki zachód, Ja, robot, Jestem legendą, Hancock) i K (Tommy Lee Jones - Oczy Laury Mars, Wschód Czarnego Księżyca, Batman Forever, Faceci w czerni 1-3, Wulkan, Kosmiczni kowboje) walczą z obcymi. Ich przeciwnikiem jest teraz przede wszystkim Boris Bestia (Jemaine Clement - Diagnosis: Death).
Agent J musi cofnąć się do przeszłości by uratować swojego partnera (młodego Agenta K gra Josh Brolin - Goonies, Nocna straż, Mutant, Człowiek Widmo, Grindhouse: Planet Terror). Pomaga im Griffin (Michael Stuhlbarg).

Naprawdę świetnie się ogląda. Polecam!

Brak komentarzy:

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga