sobota, 2 maja 2009

Rozrywkowy Cierń

Naprawdę bardzo sympatyczny film. Zamknięci w stacji benzynowej ludzie walczą o życie!

Polly (Jill Wagner znana m.in. z seriali Blade, Gwiezdne Wrota i Detektyw Monk) i Seth (Paulo Costanzo znany z serialów Designated Survivor Czynnik PSI) w rocznicę swojego związku wybierają się na piknik w odludne miejsce. Okazuje się jednak, że nie potrafią rozbić namiotu i postanawiają się przenieść do motelu. Po drodze jednak spotykają zbiegłego więźnia (Shea Whigham znany z filmów: JokerCreek i Szybko i Wściekle) i jego dziewczynę. Sterroryzowana para rusza w kierunku Meksyku. Jednak po drodze ich samochód coś przejeżdża. Nie wiedzą jeszcze wtedy, że to istota, która żywi się ludźmi.
Do ataku dochodzi na stacji benzynowej. Przyjaciółka więźnia ginie pierwsza, pozostali chowają się w pomieszczeniach stacji i zastanawiają się, co ich prześladuje i jak to zniszczyć!

Bardzo sympatyczny rozrywkowy horror. Wszyscy oczywiście mogą się spodziewać, co się stanie, kto przeżyje i jaka będzie końcówka. Dobry przerywnik dla tych, co ostatnio obejrzeli nadmiar horrorów, które straszą na maksa i powodują senne koszmary! A takich ostatnio mi nie brakowało...

Warto wspomnieć, że reżyser tego filmu Toby Wilkins jest autorem trzeciej części Klątwy.

Splinter USA 2008
reżyseria: Toby Wilkins
scenariusz: Toby Wilkins, Ian Shorr
obsada: Shea Whigham, Paulo Costanzo, Jill Wagner, Charles Baker, Rachel Kerbs, Laurel Whitsett

2 komentarze:

Arturro pisze...

po pierwszych 15 minutach zacząłem się bać, że to kolejny niestrawny klocek ale.. ale film zaczął mieć fajny klimacik i pomimo paru śmiesznych efektów można było obejrzeć do końca

pinio pisze...

Arturro:
Bo do tego filmu trzeba podchodzić rozrywkowo. Znając streszczenie nie zraziłem się początkiem i czekałem na oblężenie stacji benzynowej 8-)

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga